На виконання Національного плану дій з реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, а також інших указів Президента по впровадженню адміністративної реформи розпорядженням голови Кегичівської районної державної адміністрації від 19.09.2013 року № 281 Центр надання адміністративних послуг Кегичівської районної державної адміністрації, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб'єктами надання адміністративних послуг.

Основними завданнями Центру є організація надання послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернення, забезпечення інформування про вимоги та порядок надання адміністративних послуг. В роботі Центру приймають участь 4 структурних підрозділи районної державної адміністрації, це: управління праці та соціального захисту населення, відділ містобудування, архітектури, будівництва, ЖКГ та цивільного захисту, відділ освіти, сектор державної реєстрації, та 4 органи виконавчої влади, це: Кегичівський РС ГУ ДМС України в Харківській області, Кегичівський районний сектор Державної служби України з надзвичайних ситуацій, відділ у Кегичівському районі Головного управління Держгеокадастру уХарківській області, управління Держпродспоживслужби в Кегичівському районі. 

Прийом документів, надання консультацій з питань отримання адміністративних послуг у відповідності з вимогами Закону України «Про адміністративні послуги» веде адміністратор Центру щопонеділка, щовівторка, щосереди з 08.00-17.15, щочетверга з 08.00-20.00 та щоп’ятниці з 08.00-16.00.

ПАМ"ЯТКА - ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ВИЇХАТИ З УКРАЇНИ ЗА ПРАВИЛАМИ БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ

 

«ГАРЯЧА ЛІНІЯ ЯКОСТІ

АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ»

 

З метою підвищення якості адміністративних послуг, покращення їх доступності для громадян та удосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг Харківська обласна державна адміністраціязапроваджує «гарячу лінію якості адміністративних послуг».

Звернувшись на гарячу лінію, Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста, повідомити про недоліки в роботі центрів надання адміністративних послуг, висловити свої пропозиції щодо їх оптимізації.

ТЕЛЕФОННИЙ НОМЕР «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ»

(057) 705-06-51

ЕЛЕКТРОНА ПОШТА

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

FACEBOOK

https://www.facebook.com/KhDPKR/

ЧАС РОБОТИ

Понеділок, вівторок, середа:

08.00 – 17.15

Четвер 08.00 – 20.00

П'ятниця 08.00 – 16.00

Без перерви на обід, вихідні – субота, неділя

 

Контактна інформація

Паспорт Центру надання адміністративних послуг Кегичівського району Харківської області

Суб'єкти надання адміністративних послуг

Перелік адміністративних послуг

Перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, що надаються через  секторЦентр та будуть надаватися на виконання розпорядження  Кабінету Міністрів України № 523-р від 16.05.2014 р.

Порядок повідомлення адміністратора або відповідного дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства

Нормативні документи