02.10.2017 | 08:28

День працівників освіти відзначається щорічно у першу неділю жовтня тож з цієї нагоди, у четвер, 29 вересня, у професійно – технічному училищі № 60 відбулись урочистості з нагоди Дня працівника освіти.

На святкування зібрались майже вся когорта освітян району.

Із професійним святом педагогів привітав голова районної державної адміністрації Роман Гончаров та голова районної ради Лариса Стефанюк.    Звертаючись до  освітян Роман Анатолійович сказав, що  "Професія вчителя є унікальною, адже бути педагогом – велике мистецтво й щоденна жертовна праця. Ми усі родом зі школи. У всіх нас були вчителі й викладачі, які прищепили нам любов до знань, прагнення до навчання та пізнання, сіяли у серцях вихованців зерно прекрасного, світлого, вічного, - зазначив Роман Анатолійович. - Ви люди особливого ґатунку, які свої сили, знання та досвід віддають вихованню у кожній дитині потреби до самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України. Пам’ятайте, все, що Ви віддаєте від щирого серця, повертається до вас зі сторицею.

Бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, натхнення та успіхів у Вашій найпочеснішій місії".

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, виховання учнівської і студентської молоді та з нагоди Дня працівників освіти кращих працівників галузі голова районної державної адміністрації Роман Гончаров та голова районної ради Лариса Стефанюк нагородили Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

До слів привітання керівників району приєдналася  начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Шматченко, яка зазначила,  що професія вчителя – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви, адже вони  прищеплюють  своїм вихованцям любов до знань, сіють в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкривають  складний духовний світ буття. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання.

Подяками  відділу освіти  районної державної адміністрації  за невтомну працю,  проявлену творчість,  підготовку учнів у предметних олімпіадах Світлана Дмитрівна нагородила освітян.

Приємно, що на заході чимало номерів художньої самодіяльності виконували  учні загальноосвітніх шкіл, це свідчить про те, що вони вдячні своїм наставникам за їх відданість та любов.