03.10.2017 | 09:05

01 жовтня 2017 року відділенням денного перебування  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кегичівської РДА  була організована та проведена святково-розважальна програма  «Мої роки – моє багатство»,  присвячена Міжнародному Дню людей поважного віку.

Біля приміщення територіального центру зібралися ветерани праці, пенсіонери, жителі Кегичівки.  Серед запрошених на святі були присутні –  Голова Кегичівської  РДА  Гончаров Р.А. та  Голова районної Ради – Стефанюк Л.В., які привітали  всіх присутніх зі святом. Гостям та глядачам була представлена дуже цікава програма,  в якій прийняли участь творчі колективи територіального центру:

-         вокальний ансамбль «Співочі голоси», (смт. Кегичівка) музичний керівник Мірошніченко М.С.;

-         вокальний ансамбль «Надвечір’я», (смт. Слобожанське) художній керівник Бухтіяров В.О.;

-         фольклорний колектив «Калинонька»,  (с. Андріївка) художній керівник Нудьга Т.М. ;

-         фольклорний колектив «Палагєївська криниця (с. Високе) художній керівник  Коношко Г.Г.;

-         учасники художньої самодіяльності Шабатура В.Є., Мехед С.Є, Шабатура Ілля (с. Мажарка);

-         солісти Панченко С.М., та  Астахова А.М. .

Концертну програму доповнювали цікаві  гуморески у виконанні Климчука І.С. та веселі сценки у виконанні Чепіної Н.В. та Кравченко Л.Є.. Гості та учасники свята із задоволенням пригощалися запашним гарячим чаєм та кавою з солодощами, завдяки приватним підприємцям Швачко Н.І., Кулічковській Н.В. та Ганночки С.В.