04.10.2017  | 09.00

З нагоди відзначення свого професійного свята  зібралися бібліотекарі  району в залі засідання районної державної адміністрації де учасників  урочистого зібрання привітали голова районної державної адміністрації Роман Гончаров та голова районної ради Лариса Стефанюк,

які зауважили, що відзначення Всеукраїнського дня бібліотек є свідченням поваги народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, визнання тієї ролі, яку відіграє в державі такий поважний заклад, як бібліотека. Ви є центрами інформації, професійної освіти, громадських зв’язків та соціокультурних ініціатив, забезпечуєте повноцінний розвиток користувачів.    

            Побажали винуватцям урочистого заходу, творчого завзяття, нових успіхів у  благородній праці на теренах розбудови української науки, освіти, культури і духовності, неодмінного зростання читацького попиту на книгу, інформацію, посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві, а також міцного здоров’я,  благополуччя, достатку у кожній оселі і прихильності долі.  

Кращих працівників бібліотечних установ району Роман Анатолійович та Лариса Вікторівна  нагородили Почесними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради. 

А святковий настрій дарували аматори районного Будинку культури.