04.10.2017 | 10.00

03 жовтня 2017 року в залі засідань  районної державної адміністрації відповідно до графіка проведення, складеного за підсумками наради від 20.09.2017 під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Черняка М.Є., відбулося засідання  робочої групи для вирішення питань щодо реабілітації демобілізованих учасників антитерористичної операції  під головуванням голови районної державної адміністрації Романа Гончарова.

У нараді також взяли участь голова районної ради Лариса Стефанюк, головний лікар Харківського обласного госпіталю для інвалідів війни Юрій Федченка

Головний лікар центральної районної лікарні Анатолій Федоров доповів    про  стан роботи з надання медичних та реабілітаційних послуг учасникам АТО. Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Пастернак доповіла про соціальну підтримку всіх  учасників АТО, про надання путівок на санаторно – курортне лікування. Питання обліку та працевлаштування в районному центрі зайнятості розповіла начальник РЦЗН Ірина Петруняк. Валерій Іванович Кравцов, комісар районного військомату,  зупинився на обліку всіх учасників АТО, їх правовій допомозі.

В свою чергу Юрій Григорович звертаючись до учасників наради попросив як  найбільше приділяти уваги до даної категорії саме в плані психологічної реабілітації.

Роман Анатолійович за результатами проведеного засідання міжвідомчої робочої групи доручив посилити психологічну підтримку учасників АТО та членів їх сімей, а також провести протягом жовтня 2017 року зустрічі з учасниками антитерористичної операції із залученням представників соціальних служб, медичної галузі для надання різнобічної інформаційної допомоги.