04.10.2017 | 11.00

28 вересня 2017 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з Кегичівським районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді та Кегичівським бюро надання правової допомоги  до Дня усиновлення був проведено семінар   на тему «Особливості процедури усиновлення в Україні».

Усиновлення – особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями і дитини, і дорослого. Є багато людей, які готові стати батьками обездоленій дитині. Кожного дня хтось із дітей відкриває двері своєї нової домівки, а за ними мама і тато, які так довго чекали на них.  Ці діти ще не знають, але обов’язково пізнають, що таке щира, справжня батьківська любов і турбота. Серед них і малюки, і діти більш старшого віку, і діти, які мають певні проблеми зі здоров’ям, і родинні групи братиків і сестричок.  Усі вони мріють про тата і маму: малюють їх, пишуть їм листівки, бачать їх у снах.

Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування

дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Хто може бути усиновленим,  усиновлювачем,  куди необхідно звернутись з письмовою заявою про взяття  на облік кандидатів в усиновителі,  які документи додаються до заяви - всі ці питання були обговорені на семінарі.