05.10.2017 | 08:59

Першим  заступником  голови  Кегичівської  районної державної адміністрації, головою комітету Т.О. Данько  29 вересня 2017 року було проведено засідання районного комітету забезпечення доступності

осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення до  об’єктів соціальної  та інженерно- транспортної інфраструктури, на якому розглянуто питання функціонування в районі служби із перевезення осіб з інвалідністю (соціального таксі чи інватаксі),  доповідала Ю.Г. Біліченко - завідувач сектором відділу персоніфікованого обліку отримувачів  пільг, обслуговування інвалідів,  ветеранів війни, праці та громадян,  потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС  управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації. Також  розглядалося питання про стан забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями до приміщень закладів культури, освіти, медицини, харчування, торгівлі та транспортної інфраструктури на території Бесарабівської, Вовківської, Андріївської сільських рад.   Заслухали голів Бесарабівської сільської ради    -В.Г. Герасименко,      Вовківської   сільської ради  - М.В. Лешко,   Андріївської   сільської  ради  - Л.І. П’ятак.