06.10.2017 | 12:00
         5 жовтня 2017 року за підтримки Харківської обласної державної адміністрації розпочала роботу Міжнародна агропромислова виставка та форум з підтримки фермерства «AGROPORTСхід Харків 2017».

«Агропорт» - щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України та Східної Європи, який проходить з 2015 року за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) і входить до календаря ООН.
       Вказаний захід відкрила голова Харківської обласної адміністрації Юлія Светлична.
       У виставковому терміналі харківського аеропорту розміщена  техніка, експозиція автомобілів і пересувних засобів для фермерів з тестдрайвами.
         На відкритті заходу були присутні керівники галузі, представники центральної та місцевої влади, міжнародні експерти, представники громадських організацій і профільний бізнес. Від Кегичівського району участь в даному заході приймали, зокрема, такі сільськогосподарські підприємства: ТОВ АФ «Сади України», ТОВ АФ «Українське насіння», ПСП «Ажна», СТОВ «Надія», ТОВ «Орількалатінвест», СФГ «Труд 2012».
          І дуже приємно, що на виставці ТОВ АФ «Сади України» отримала диплом у номінації за великий внесок в розвиток агропромислового комплексу.
 Тематика форуму: огляд ринків молочної продукції, зернових та олійних культур, перспектива експортних ярмарків, продукція з доданою вартістю.
Форум буде проходити протягом трьох днів, де буде і конференція адаптації сільськогосподарських змін клімату на Сході, день поля Харківщини з демо-показами.