06.10.2107 | 12:14

День юриста - це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Роман Гончаров разом з головою районної Ларисою Стефанюк привітали юристів району з професійним святом.

Звертаючись до працівників юридичної сфери, очільник району побажав плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров'я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки.

«Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини. Вибір професії юриста – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості, - зазначив Роман Анатолійович.

З нагоди професійного свята, за сумлінну працю, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов'язків кращим правникам юриспруденції району було вручено Грамоти районної державної адміністрації та районної ради.