09.10.2017 | 12:00

В нараді взяли участь голова районної ради, перший заступник голови районної державної адміністрації, заступник голови районної державної адміністрації, керівник апарату районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району.

На порядок денний наради було винесено наступні питання:

1.Про особливості надання субсидій у новому опалювальному сезоні 2017-2018 років;

2.Про реімбурсацію ліків хворим на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, бронхіальну астму;

3.Про стан роботу сектору державної реєстрації районної державної адміністрації за 09 місяців 2017 року ;

4. Про виконавську дисципліну в районній державній адміністрації

В ході наради також обговорювалися питання, що стосувалися здійснення заходів з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років,  проведення сільськогосподарськими підприємствами району осінньо-польових робіт.

З зазначених питань головою районної державної адміністрації були надані відповідні доручення.