09.10.2017 | 11:28

5 жовтня заступник голови ХОДА Євген Шахненко провів селекторну нараду з питань безпечної експлуатації об'єктів теплопостачання.

Від Кегичівського району у селекторній нараді прийняли участь голова районної державної адміністрації Роман Гончаров, профільний заступник голови районної державної адміністрації, а також представники відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації, ДСНС, керівники закладів освіти, культури, охорони здоров’я, комунальних служб, та теплопостачальних організацій.

Євген Шахненко наголосив на відповідальності, яка покладена на керівниках структурних підрозділів ХОДА, главах РДА та керівництві міст обласного підпорядкування за забезпечення належної безпеки на котельнях та топкових під час опалювального періоду.

Щодо найбільш поширених порушень на об'єктах теплопостачання доповіли керівники ГУ Держпраці, інспекції Держенергонагляду та ГУ ДСНС України в Харківській області.

Як зазначив заступник голови ХОДА, для виконання приписів працівників ДСНС та фахівців з охорони праці головам РДА і міст обласного підпорядкування необхідно вжити відповідні заходи.

По Кегичівському району всі теплопостачальні підприємства вчасно отримали необхідні дозволи для початку опалювального періоду.

По завершенню селекторної наради Роман Анатолійович звернувся до запрошених на селектор і доручив кожному керівнику закладу чи підприємства, що забезпечує теплопостачання в районі, зосередити увагу на безпеці свого персоналу під час проходження опалювального сезону.