10.10.2017 | 13:38

З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності  й патріотизму, із нагоди Дня  української  писемності  та  мови  за темою  «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» (І. Федчишин)

, 10 жовтня 2017 року проведено  районний  етап фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району на базі Кегичівського Будинку дитячої та юнацької творчості.

У ньому взяли участь 6 учнів з 5 загальноосвітніх навчальних закладів району:

-         Йосипенко Анна, учениця 11 класу Кегичівського ліцею (вчитель Кульбака Н.А.);

-         Мосесян Анна, учениця 10 класу Кегичівського ліцею (вчитель Бондаренко Н.П.);

-         Галушка Віра, учениця 10 класу Слобожанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Волобуєва Л.В.);

-         Командік Дмитро, учень 11 класу Медведівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Литвиненко В.В.);

-       Стовба Юлія учениця 10 класу Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель П’ятак О.І.);

-       Коростій Вікторія, учениця 11 класу Красненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Коробка О.В.).

Переможцями районного етапу фестивалю ораторського мистецтва стали Командік Дмитро, Мосесян Анна та Йосипенко Анна.

17 жовтня 2017 року район представляти на обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва у 2017/2018 навчальному році буде призер районного  етапу  учень  11  класу  Медведівської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів – Командік Дмитро.