12.10.2017 | 12:01

На прийом до Романа Анатолійовича звернулись громадяни по питанню земельних відносин, встановлення газового лічильника та будівництва автобусної зупинки.

На вищезазначені питання, з якими звернулисяжителі,Романом Анатолійовичем  було надано роз»яснення.

Потім голова районної державної адміністрації Роман Гончаров разом з Медведівським сільським головою Надією Манукян оглянули соціальну сферу сільської ради.

Спочатку керівник району завітав  до  Медведівського дитячого дошкільного закладу.  В поточному році було виділено з районного бюджету кошти в сумі 74,0 тис.грн. на придбання меблів та м’якого інвентаря. Виділена субвенція з державного бюджету на капітальний ремонт будівлі в сумі 650,0 тис.грн. Проводяться роботи по освоєнню коштів.

Відвідав фельдшерський пункт  перевірив хід проведення ремонтних робіт, які зараз теж тривають.

Далі завітали до Медведівської ЗОШ І-ІІІ ст. де очільник району мав можливості оглянути  класи, шкільне обладнання, спортивний зал в якому було замінено вікна на енергозберігаючі.

«Питання, які було порушено в ході зустрічі, не залишаться поза моєю увагою», - зазначив голова районної  державної адміністрації.