В середу, 11 жовтня, на центральній площі селища Кегичівка під патронатом голови районної державної адміністрації Гончарова Р. А., голови районної ради Стефанюк Л. В. відбувся традиційнийПокровський  ярмарок.Проводився він на передодні святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

На відкритій сцені центральної площі селища виступали: вокальний ансамбль «Калинонька» (с. Андріївка), вокальний ансамбль «Надвечір’я» (смт Слобожанське), вокальний ансамбль «Горлиця» (с. Бесарабівка), народний аматорський колектив «Кегичівські піснярки», вокальний ансамбль «Співочі голоси» (смт. Кегичівка), солісти районного будинку культури, аматори району та була виставка – продаж виробів майстрів декоративно – прикладного мистецтва.

Активну участь у проведенні ярмаркових заходів взяли сільські та селищні ради району. Вперше на ярмарку серед органів місцевого самоврядування був проведений районний конкурс пирогів, пиріжків та іншої випічки казкової тематики «Казковий пиріг на Покровський поріг».

Представлена сільськими та селищними радами випічкавиявиласяне тільки смачною, але йкрасиво оформленою. А презентаціїзазначенихкулінарнихшедеврів, здійснені у казковій формі, були справжньою окрасою свята.

Спонсорську допомогу в організації ярмарку надали фізичні особи – підприємці Машинська Лариса Миколаївна, Машинський Олег Леонідович, Дригайло Людмила Олександрівна.

Кегичівське ПТУ-60 безкоштовно пригощали відвідувачів ярмарку смачною кашею, пирогами та гарячим чаєм.

Мешканців району  порадували своєю продукцією ТОВ «Кегичівський молокозавод»,  ПП «Агропрогрес»,СТОВ «Надія», ПОСП «Мажарка», ТОВ «Вера»,              ФОП «Згирвач Ю.І.», СФГ «Морозівське», ПВКП «Технологія», а також багато інших юридичних та фізичних осіб – підприємців.

Асортимент товарів, які користувалися попитом населення, був дійсно великий:  яблука, груші, картопля, капуста, сливи, морква, цибуля, буряк, горіхи, мед, риба, м’ясо, ковбасні та молочні вироби, борошно, зерно, олія, цукор, спеції, макаронні вироби, саджанці та квіти.

Тож відвідувачі ярмарку отримали позитивний настрій від даного заходу.