02.11.2017 | 10:40

Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, та щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції у якому прийняли участь представники структурних підрозділів району.

В ході засідання комісії відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 365 «Про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» 3 особам, було призначено щомісячну адресну допомогу, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.