03.11.2017 | 15:58

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника!
Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь будувалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників усієї України.

І сьогодні Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів, технічно-економічного піднесення у розбудові галузі.
  На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначаються професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

Шаную Вашу працю, сподіваємося на Ваше розуміння і підтримку економічних реформ, які мають сприяти перетворенню України в одну з провідних держав світу.

У день професійного свята бажаю всім Вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.

З  повагою,

Голова районної  державної адміністрації                                   Р. Гончаров