06.11.2017 | 16:00

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

Заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери відбулися 03 листопада у залі засідання райдержадміністрації за участі голови районної державної адміністрації Романа Гончарова та голова районної ради Лариси Стефанюк.

На урочисте засідання були запрошені працівники управління праці та соціального захисту населення РДА,служби у справах дітей, Кегичівське відділення обслуговування  громадян Красноградського об’єднаного УПФУ Харківської області, районного центру зайнятості, виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, центр соціальних служб для дітей, сім»ї та молоді.

Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися голова районної державної адміністрації Роман Анатолійович, який в свою чергу відмітив, що «це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту,  зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя
людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і
груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування,
професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактика асоціальної поведінки, здійснення  багатогранної діяльності щодо пенсійного забезпечення  громадян. А ще Ви забезпечуєте реалізацію пільг та надання адресних допомог, житлових субсидій найвразливішим категоріям наших громадян .

Вашу чуйність відчувають і пенсіонери, і інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Бо піклуючись про людину, її майбутнє, Ви забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації,   робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю що ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці нашого району мали гіду роботу та гідне життя.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.»

Також очільник району побажав міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист та з нагоди професійного свята кращих працівників соціальної сфери було нагороджено  спільними грамотами голів районної державної адміністрації та районної ради, Подяками від народного депутата А.Гіршфельда та Подяками  обласного центру для сім»ї, дітей та молоді.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували аматори відділу культури та туризму Кегичівської районної державної адміністрації.