06.11.2017 | 16:15

Голова районної державної адміністрації Р.А. Гончаров 06 листопада 2017 року провів апаратну нараду, на якій було розглянуто  питання про

хід підготовки дорожнього комплексу району до зимового періоду 2017/2018 років; забезпечення ліками громадян району, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання; виконавської дисципліни в районній державній адміністрації.

В ході наради очільник району дав доручення щодо 100% забезпечення Кегичівським ДРП філії Сахновщинським райавтодором паливно-мастильних матеріалів на зимовий період для утримання техніки, яка буде взимку посипати та розчищати дороги; щодо заготівлі піщано-сольової суміші Кегичівським комунальним підприємством «Кегичівка-сервіс плюс»; щодо укладення угод між сільськими (селищними) радами (11рад) та суб’єктами господарювання всіх форм власності на залучення спеціальної техніки для розчищення снігу населених пунктів та під’їздів до них у разі виникнення складних погодних умов.