07.11.2017 | 09:18

3 листопада відбулася селекторна нарада під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка з питань освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування,

розрахунків споживачів за комунальні послуги за участі голови районної державної адміністрації Романа Гончарова,  заступника голови районної державної адміністрації Євгена Пономарьова, а також представників відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників закладів культури, охорони здоров’я та голови сільських (селищних) рад.

У ході селекторної наради   заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко звернув увагу на те, що в області постійно здійснюється відповідний моніторинг використання коштів з питання капітального вкладення в будівельну галузь області коштом обласного бюджету, обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, Державного фонду регіонального розвитку освоєно на 61% - 86%. Найнижчий показник – з освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

У нашомурайоні   обліковується 13 об’єктів, які  повністю або частково фінансуються  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій.

Районною державною адміністрацією  ведеться постійний контроль за поетапним освоєнням капітальних вкладень по всіх об’єктах, здійснюється   діалог як з розпорядниками коштів так і відповідними підрядними організаціями.

З метою своєчасного освоєння коштів відповідної державної субвенції Роман Анатолійович кожному з присутніх надав конкретні доручення.

І не менш важливе питання, яке заслуховувалося на селекторній нараді – це розрахунки за теплопостачання.

Як повідомив директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк, станом на жовтень розрахунки за теплопостачання в області склали 115%. Що стосується послуг водовідведення та водопостачання, рівень розрахунків на жовтень становить 85%.

По Кегичівському району заборгованість споживачів по оплаті наданих послуг з теплопостачання за підсумком 10 місяців 2017  розрахувалися за спожиту електричну енергію на 99,5%, (2016 рік – 99,7%), а  стан сплати населення за надані послуги водопостачання без урахування боргів минулих періодів за 9 місяців 2017 року складає  109%.