07.11.2017 | 15:00

Сьогодні, 07 листопада, відбулося відкриття відремонтованої, сучасної учительської кімнати в Красненській загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів.

В заходах з цієї нагоди взяли участь голова районної державної адміністрації Роман Гончаров, депутат обласної ради, заслужений працівник сільського господарства, директор приватного підприємства «Агропрогрес» Андрій Хвесик, голова районної ради Лариса Стефанюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Шматченко,   вчителі  школи.

Брама з жовто-блакитних кульок, теплі слова вітань створили атмосферу свята, адже вчителі отримали зовсім новий кабінет: нові столи, стільці, шафи, полички для книг та журналів, двері, замінені вікна на енергозберігаючі,   на підлозі новий лінолеум.

Роман Анатолійович відзначив,  «приємним є те в освітній галузі, ми дбаємо не лише про учнів, а й про Вас, шановні педагоги, і сьогодні є один з прикладів – це Ваша нова учителька кімната, з’явилася можливість перевіряти зошити, готуватися до наступного уроку і при цьому почувати себе комфортно. Андрій Єрмійович забезпечив капітальний ремонт кімнати, а на придбання меблів кошти виділялися з районного бюджету. Щиро радію, що хорошу справу завершено. Повірте, задумів багато, ми повинні піклуватися про Вас, підростаюче покоління, про здорову та сильну націю».