09.11.2017 | 10:00

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Національна культура і духовність є могутнім фундаментом для подальшого розвитку нашого суспільства. Завдяки Вашій натхненній творчій праці наше життя стає більш змістовним, глибшим і емоційно наповненим. Ви формуєте світогляд людини, спрямовуючи добро, радість, щирість почуттів, гармонійне сприйняття світу. Тож прийміть сердечну вдячність за творчу невтомність і високу майстерність, за велике вміння  дарувати радість людям, збагачувати душі, зігрівати серця.

Щиро зичу Вам творчого натхнення, досягнення ще нескорених вершин, доброго здоров’я і великого людського щастя.

Хай безкінченною, натхненною і прекрасною буде пісня Вашого життя.

З повагою,

Голова районної  державної адміністрації                                   Р. Гончаров