10.11.2017 | 09:45

Працівники культури України – творці нетлінних мистецьких скарбів і примножувачі духовної спадщини.

Вони здійснюють вагомий внесок у народне мистецтво, відродження української національної культури, займаються культурно-просвітницькою діяльністю, вкладають свої час та енергію в культурний розвиток України.

Сьогодні, 09 листопада свої вітання від голови районної державної адміністрації Романа Гончарова та голови районної ради Лариси Стефанюк  приймали  працівники культури та майстри народного мистецтва району з нагоди свого професійного свята.

Роман Анатолійович   подякував працівникам галузі за високе служіння мистецтву, невтомний творчий пошук, самовідданість і подвижництво. Побажав  великого щастя, доброго здоров’я, благополуччя, затишку в родинах, душевного тепла й енергії, нових професійних звершень на  щоденній творчій ниві.

«Район може по праву пишатися культурним надбанням, яке працівники цієї сфери з любов’ю бережуть і примножують. Завдяки їхнім зусиллям та старанням, ентузіазму та таланту проводяться свята, фестивалі, конкурси й відтворюється неповторність нашого краю»- відзначив очільник району.

По завершенні привітань за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, досягнення високої майстерності в професійній діяльності та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та  майстрів народного мистецтва Почесними грамотами  голови районної  державної адміністрації та голови районної ради, Подяками народного депутата А. Гіршфельда були нагороджені найкращі працівники культури  району.

Урочистості супроводжувався колоритний концерт за участі аматорів району.