13.11.2017 | 11:39

10 листопада 2017 року, на Кегичівщині відбулося урочисте відкриття впровадження міні-проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» за участі заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Скакуна, голови районної державної адміністрації Романа Гончарова, депутата обласної ради Андрія Хвесика, голови районної ради Лариси Стефанюк.

Завдяки підтримки Харківської обласної ради, районної та місцевих рад, ініціативним групам у Кегичівському районі впродовж року вдалося реалізувати 15 міні – проектів на загальну суму 1735,056 тисячі гривень

Серед  них на території  Бесарабівського НВК міні - проект «Тепло і затишок – у країну знань» в приміщенні  навчального виховного комплексу капітально відремонтували систему опалення, загальний обсяг фінансування склав 160,0 тис. грн.- із них 80,0 тис.грн. кошти обласного бюджету, кошти районного бюджету -72,0 тис. грн., власний внесок ініціативної групи – 8, 0 тис. грн..

На території Бесарабівської сільської ради в селі Коханівка у рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє» з міні – проектом «Щасливе дитинство – старт у майбутнє»    зявився спортивний майданчик на загальну суму  50,0 тис. грн., з них 25,0 тис.грн. кошти обласного бюджету, кошти місцевого бюджету - 20,0 тис. грн., власний внесок ініціативної групи – 5, 0 тис. грн..

Одним із конкурсантів в переліку обласного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» проект «Енергозберігаючі заходи в Антонівському сільському клубі» села Антонівка Кегичівської селищної ради, де повністю було замінено вікна та двері на енергозберігаючі, загальний обсяг фінансування склав 163,880 тис. грн.- із них 81,940 тис.грн. кошти обласного бюджету, кошти місцевого бюджету -63,740 тис. грн., інші джерела – 18, 200 тис. грн..

Міні – проект «Краплина щастя» переможці конкурсу Парасковіївська сільська рада, в селі Парасковія побудували дитячий спортивний майданчик на загальну суму 141,682 тис. грн.- із них 70,841 тис.грн. кошти обласного бюджету, кошти місцевого бюджету - 63,757 тис. грн., власний внесок ініціативної групи – 7,084 тис. грн..

Такий же   майданчик з’явився і завдяки міні – проекту «Дитячий ігровий майданчик» у селі Лозова Лозівської сільської ради загальний обсяг фінансування склав 78,400 тис. грн.- із них 39,200 тис.грн. кошти обласного бюджету, кошти місцевого бюджету -31,360 тис. грн., інші джерела – 7,840 тис. грн..

Ще два міні – проекта реалізовано на території Лозівської сільської ради у рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє», а саме:

завдяки міні – проекту «Культурний центр села – осередок спілкування» в Лозівському сільському клубі № 1 замінено покрівлю , загальна сума міні – проекту 199,0 тис.грн:  кошти з обласного бюджету – 99,5тис. грн., 39,800 – кошти з районного бюджету, кошти місцевого бюджету -39,800тис.грн, інші джерела -19,900 тис. грн.;

другий міні – проект в селі Лозова «Збережемо тепло – збережемо здоров’я дитини» завдяки якому в сільському клубі № 2 було замінено вікна на енергозберігаючі на загальну суму 80,0 тис. грн.- із них 40,0 тис.грн. кошти обласного бюджету, кошти районного бюджету – 32,0 тис. грн., власний внесок ініціативної групи та інші джерела – 8,0 тис. грн..

Під час урочистої частини депутат Харківської обласної ради  Андрій Хвесик запевнив, що буде продовжувати плідну співпрацю з керівництвом району та допомагатиме в реалізації майбутніх проектів.

В свою чергу, Роман Анатолійович подякував Олександру Євгеновичу за всебічну підтримку  та зауважив, що впровадження енергоефективних заходів на Кегичівщині дозволить знизити витрати місцевого бюджету на оплату енергоносіїв, покращить умови надання послуг та перебування людей в соціальних установах сіл, а також фізично розвиватися та комфортно навчатися учням.

Депутат обласної ради Андрій Єрмійович Хвесик вручив сертифікати про втілення  життя всіх вищеперерахованим  міні – проектам.