14.11.2017 | 13:35

Голова районної державної адміністрації Р.А. Гончаров 13 листопада 2017 року провів апаратну нараду, на якій були розглянуті  питання щодо

ходу проведення призову громадян України на строкову військову службу в Кегичівському районі восени 2017 року; стану архівної справи в районі; ознайомлення з новими нормативно-правовими актами, що були прийняті у жовтні 2017 року; виконавської дисципліни в районній державній адміністрації.

В ході наради завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації Рогіз С.А. прозвітував, що планове завдання району по осінньому призову громадян на строкову військову службу виконано на 100 %.

Очільник району дав доручення тримати на контролі питання щодо взаємодії органів місцевого самоврядування району, Кегичівського районного військового комісаріату та Кегичівського відділення поліції Красноградського відділу поліції ГУ НП в Харківській області щодо оповіщення призовників та проведення роботи з особами, що ухиляються від строкової військової служби.