03.12.2017 | 09:00

3 грудня – день, який нагадує всім нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи, це –  Міжнародний день інвалідів.

Саме цей день  покликаний привернути увагу громадськості до проблем, яких набагато більше в людей з особливими потребами, і на які суспільство зобов’язане звернути увагу та допомогти вирішити.

Сьогодні особливого вшанування і відзначення заслуговують ті інваліди, які не впали в розпач, не замкнулись у собі, а в силу власних можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті, займаються рукоділлям, художніми промислами і самодіяльністю, виховують дітей і онуків.

Також хочеться звернутися зі щирими словами подяки до людей, які віддають тепло своїх сердець, допомагають вирішувати проблеми людям з обмеженими можливостями, турбуються про них. Самовіддане служіння обраній справі, виняткове почуття обов’язку, доброта, чуйність та щедрість душі приносять вам заслужену повагу і людську шану.

Тож від щирого серця бажаю всім Вам міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях.

Закликаю Вас, дорогі земляки, не бути байдужими до людей з особливими потребами. Пам’ятайте, що проблеми інвалідів можливо вирішити лише спільними зусиллями.

З повагою,

Голова районної  державної адміністрації            Р. Гончаров