04.12.2017 | 15:17

Захід відбувається 4 грудня в Парижі.

Питаннями для обговорення в ході засідання Бюро є організація пленарних сесій Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та моніторингових місій.

До складу Бюро керівник Харківщини входить як Віце-президент Палати регіонів Конгресу. На цю посаду її було обрано в жовтні 2016 року.

«Делегація України активно працює в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи. Для нас це особливо важливо, оскільки сприяє взаєморозумінню з представниками місцевого самоврядування країн, що входять до Європейського Союзу, та має позитивний вплив на євроінтеграційні процеси», - відзначила Юлія Світлична.

За її інформацією, одну з головних доповідей на засіданні Бюро присвячено результатам візиту керівництва Конгресу до України, що відбувся два тижні тому.

Нагадаємо, 21 та 22 листопада з візитом в Україні перебувала делегація Конгресу регіональних влад РЄ високого рівня – на чолі з президентом Конгресу Гудрун Мослер-Торнстром. До складу делегації увійшла Юлія Світлична. Метою візиту став моніторинг виконання «Дорожньої карти для України». Наступного року країну відвідає Моніторингова місія Конгресу.