05.12.2017 | 13.00

Відбувся ІІІ заключний тур обласногоконкурсу виконавської майстерності учнів молодшого віку «Радість відкриття»

за участю переможців відбіркових турів шкіл естетичного виховання, дитячих музичних шкіл, дитячих художніх шкіл Харківської області та міста Харків, а саме:

28 листопада у Харківському вищому коледжі мистецтв свої здібності демонстрували учні народного відділу. Слобожанську ДМШ представив учень класу балалайки Барабаш Денис (викладач Суховій Г.В.) й отримав почесне звання Дипломанта конкурсу.

1 грудня відбувся відбір робіт учасників конкурсу дитячого малюнку «Малюємо казку», що відбувся в рамках Обласного конкурсу виконавської майстерності учнів молодшого віку «Радість відкриття». За умовами конкурсу учасники повинні були виконати оригінальну авторську ілюстрацію до відомих казок К.Чуковського «Мойдодир», «Муха-Цокотуха», «Тараканище» (вікова категорія 7-8 років), «Кіт у чоботях», «Червона Шапочка», «Попелюшка» (вікова категорія 9-10 років). На розгляд журі було направлено понад 500 робіт (15 робіт юних кегичан) з 36 мистецьких шкіл Харківської області та міста Харків.

Звання Дипломанта цього конкурсу отримала учениця Слобожанської ДМШ Сябро Лілія(викладач Муха О.В.).

3грудня 2017 року у Харківському музичному училищі  ім. Б. Лятошинського конкурс об’єднав учнів класу сольного співу. Кегичівську ДМШ представляла Талалаєва Катерина (викладач Дмитренко О.В.),яка сталаДипломантом конкурсу.

Юні зірки Кегичівщини в черговий раз довели,що наша земля багата на талановитих дітей та наполегливих викладачів!