06.12.2017 | 11:21

За участі голови районної державної адміністрації Романа Гончарова, депутата обласної ради Андрія Хвесика,  голови районної ради Лариси Стефанюк 05 грудня на Кегичівщині урочисто відкрили останні чотири міні-проекта обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

В рамках проекту   «Тепло і затишок в кожен клас» в Медведівській ЗОШ І-ІІІ ст. (Медведівська сільська рада) замінено вікна на енергозберігаючі, загальний обсяг фінансування склав 100 тис. грн.- із них 50,0 тис.грн. кошти обласного бюджету, кошти районного бюджету -28,0 тис. грн., власний внесок ініціативної групи – 22, 0 тис. грн..

В Новопарафіївському НВК (Новопарафіївська сільська рада) замінили вікна завдяки міні – проекту « Нові вікна – це не розкіш, а потреба на  шляху енергозбереження» на загальну суму  65 тис. 301 грн., з них 32 тис. 650 грн. кошти обласного бюджету, кошти районного бюджету - 17 тис. 830 грн., кошти місцевого бюджету - 5,0 тис. грн., власний внесок ініціативної групи – 9 тис. 821 грн..

Одним із конкурсантів в переліку обласного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» проект «Енергозбереження та енергоефективність задля збереження здоров’я дітей Вовківської ЗОШ І – ІІІ ступенів» Вовківської  сільської ради школа отримала енергозберігаючі вікна та двері, загальний обсяг фінансування склав 195 тис. грн.- із них 97,5 тис.грн. кошти обласного бюджету, кошти районного бюджету – 77,750,0 тис. грн.,  кошти місцевого бюджету - 10тис. грн., власний внесок ініціативної групи – 9, 750 тис. грн..

В Красненській ЗОШ І-ІІІ ст.. завдяки міні – проекту «Тепло наших сердець і рук віддамо дітям», загальноосвітній заклад отримав енергозберігаючі вікна та двері, загальний обсяг фінансування склав 193, 739,0 тис. грн.- із них 96,895 тис. грн. кошти обласного бюджету, районного бюджету – 87,207 тис. грн., власний внесок ініціативної групи – 9, 691 тис. грн..

Вітаючи всіх присутніх, голова районної державної адміністрації Роман Анатолійович Гончаров підкреслив, що він і надалі буде всіляко підтримувати всі починання, допомагатиме втілювати всі конструктивні ідеї в підготовці міні-проектів, працювати над забезпеченням співфінансування об’єктів, аби тільки максимально використати участь у обласному конкурсі, як один із дієвих способів залучення коштів в район, що працюватимуть на покращення матеріальної бази закладів освіти, культури.