07.12.2017 | 10:00

З нагоди Дня Збройних Сил України за участі голови районної державної адміністрації Романа Гончарова, голови районної ради Лариси Стефанюк, військового комісара Кегичівського військового  комісаріату Харківської області, підполковника Валерія Кравцова, ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «КЕГИЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ УЧАСНИКІВ АТО», керівників структурних підрозділів, представників організацій, підприємств районузібралися 6 грудня у залі засідання райдержадміністрації щоб разом відзначити 26-ту річницю з дня заснування Збройних Сил України та  з вдячністю вшанувати тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизни, тих, хто нині стоїть на захисті держави, забезпечуючи мир і спокій наших громадян.

З вітальною промовою до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Роман Анатолійович Гончаров.  

Присутні вшанували пам’ять загиблих під час проведення АТО  хвилиною мовчання.  

Під час урочистостей за мужність, самовідданість, героїзм, вірність військовому обов’язку відзнаками Президента України  були нагороджені учасники АТО.  

Також звертаючись до присутніх Роман Анатолійович  привітав з днем волонтерів і зауважив, що сьогодні вшановуються на високому державному рівні і волонтери. І це недаремно, адже потужна волонтерська машина неоціненно допомогла як армії, так і державі загалом, надаючи постійно підтримку і допомогу як учасникам АТО та їхнім родинам теж. Небайдужі люди за рахунок власного часу, ресурсів і грошей зуміли створити власну службу тилу. Їжа і одяг, засоби гігієни і ліки, бронежелети, каски, тепловізори, приціли та інше військове озброєння і навіть техніка. Я з гордістю можу сьогодні сказати, що надійним тилом української армії є і наші волонтери це Михайло Луста та Дмитро Ніценко. Тож в знак подяки отримали нагрудні знаки. 

Святковий настрій   всім присутнім подарували артисти районного будинку культури.