04.01.2018 | 09:47

3 січня  2018 року заступник голови районної державної адміністрації Пономарьов Євгеній Олексійович провів нараду.

Участь в нараді взяли: начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту ЖКГ Перцева Т.Л., в.о.голови  Кегичівської селищної ради Лагоржевська Н.А.,заступник голови  Кегичівської селищної ради Лисенко О.М. та начальник ККП «Кегичівка-Сервіс плюс» Поплавко А.П.

На розгляд засідання було винесено ряд питань, а саме:

- про прийняття Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (від 22.06.2017 р. № 2119-VII);

- про прийняття на баланс протипожежного водопостачання, що знаходитися в смт Кегичівка.

За підсумками проведення наради прийнято ряд рішень, згідно яких були надані відповідні доручення та рекомендації