05.01.2018 | 14:50

05 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Т. Данько за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районного центру зайнятості, бюро правової допомоги та за ініціативи обласної ради спілки ветеранів АТО

відбулася зустріч з учасниками антитерористичної операції. Зустріч відбулася у формі діалогу, але на початку зустрічі голова обласної ради спілки ветеранів АТО  Микола Сапелкін розповів про напрямки діяльності обласної організації, зупинився на  Програмах над реалізаціями яких вони працюють: серед яких є Програма придбання житла на первісному ринку для учасників АТО та їх сімей,  Програма щодо реабілітації  учасників  АТО, Програма «Патріоти до влади», яка надає можливість працевлаштуватися до державних установ.

В свою чергу Тетяна Олексіївна зауважила, що метою роботи райдержадміністрації і цієї зустрічі  є реалізація комплексу взаємопов'язаних завдань і заходів, що спрямовані на розв'язання найважливіших проблем та поєднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, спрямованих на поглиблення соціального захисту, адаптації, спільної координації наявних ресурсів для забезпечення соціальних гарантій учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, створення в суспільстві атмосфери підтримки та поважного ставлення до членів сімей загиблих та учасників АТО.

Далі перший заступник голови районної державної адміністрації закликала учасників АТО провести дану зустріч конструктивно, виважено, толерантно, у спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання сьогодення, які їх турбують, та в міру можливостей вирішувати їх спільно із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

Всі хто мав запитання отримували відповідь, або пораду куди першочергово їм потрібно звернутися.