09.01.2018 | 13:00

09 січня 2018 року голова районної державної адміністрації Р.А. Гончаров провів апаратну нараду

, на якій були розглянуті питання: хід виконання заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в районі у 2017-2018 роках; робота Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації у 2017 році; виконавська дисципліна в районній державній адміністрації.

Очільник району підвів підсумки наради та дав доручення тримати на постійному контролі стан виконання плану заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в районі у 2017-2018 роках;  готовності доріг комунальної власності до їх утримання  під час несприятливих погодних умов в зимовий період 2018 року по Кегичівській селищній раді по Кегичівській селищній раді.