11.01.2018 | 14:36

Голова районної державної адміністрації Р. Гончаров взяв участь у  обласній селекторній нараді, яка відбулася під головуванням першого заступника голови обласної ради В. Коваленка та голови  постійної комісії Харківської обласної ради  з питань бюджету, віце – президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Л. Немікіної з питання щодо умов участі в обласному конкурсі міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році». В обласній селекторній нараді також взяли участь перший заступник та заступник голови райдержадміністрації, начальники структурних підрозділів, голови районних громадських організацій.

Головуючі селекторної наради звернули увагу на внесення змін для участі в обласному конкурсі міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році, серед яких зупинилися на основних завданнях   та умовах проведення Конкурсу.

П’ять років поспіль наш район  приймає активну участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "РАЗОМ В МАЙБУТНЄ", а в минулому році 15 проектів стали переможцями. Тож сподівання на подальше втілення мрій не покидає мешканців району.