01.02.2018 | 08:43

Велика увага з боку влади в нашому районі приділяється розвитку закладівосвіти, культури та спорту.

Одним з таких об'єктів є центральна районна бібліотека, в якому наразі триває капітальний ремонт. З ходом його проведення ознайомився голова Кегичівськоїрайонної державної адміністрації Роман Гончаров.

Вбудівлі закладу, який капітально не ремонтувався десятиріччями і до минулогороку знаходився в край занедбаному стані, проводяться ремонтні роботи. Наразі вже капітально відремонтована покрівля.замінено дверіта вікна. Оновлено не тільки фасад, проводяться і внутрішні ремонтні роботи.
Роман Анатолійович разом з виконавцями обговорили хід подальшого ремонту, зосередивши увагу на прискоренні темпів робіт і їх якості.