01.02.2018 | 14:28

Перша у 2018 році нарада для бібліотечних працівників Кегичівської ЦБС відбулася 31 січня.

Незважаючи на не надто сприятливі погодні умови, явка завідуючих сільськими бібліотеками-філіями була майже стовідсотковою.

На порядку денному були розглянуті наступні питання. Директор Кегичівської ЦБС Пахомова Р. О.підвела підсумки роботи за минулий рік та  здачі звітів за 2017 рік, розкрила основні моменти планування роботи публічних бібліотек на 2018 рік та деякі виробничі питання, зокрема стосовно проведення масових заходів приурочених певним знаменним, пам’ятним датам і святам, планування робочого часу на наступний рік тощо.

Стосовно організаційних питань щодо проведення VIIрайонного фестивалю читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря», який відбудеться цього року 28 лютого, розповіла провідний методист Кегичівської ЦРБ          Пахомова А. В., після чого кожному бібліотекарю надала положення про проведення даного фестивалю та бланк заявки на участь у ньому.

Бібліотекар Кегичівської ЦРБ Ріпка С.О. виступила з найобширнішим на даний момент питанням «Введення в дію обліку за УДК та редагування бібліотечних інформаційно-пошукових систем», що було розбите на три блоки: систематичний каталог, редагування 8 класу – художня література; абетково-предметний покажчик до систематичного каталогу; положення про систему каталогів і картотек.

Після завершення наради книги, що надійшли за програмою «Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек», були частково передані завідуючим сільських бібліотек-філій і невдовзі стануть на книжкові полички, очікуючи зацікавлених читачів.