01.02.2018 | 14:51

1 лютого 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Данько та за участі представників структурних підрозділів району відбулося засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, та щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

В ході засідання комісії відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 365 «Про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» п’яти особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, було призначено щомісячну адресну допомогу та одній особі призначено соціальну виплату (пенсію).