01.02.2018 | 15:15

31 січня 2018 року в залі засідань районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Т.О.Данько відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Кегичівській районній державній адміністрації. Було розглянуто питання «Про реалізацію в районі заходів з національно - патріотичного виховання у 2017 році та основні завдання на 2018 рік», «Про затвердження Плану роботи ради з питань національно - патріотичного виховання при Кегичівській районній державній адміністрації на 2018 рік»,  «Про підготовку проекту районного Плану заходів з національно-патріотичного виховання на 2018рік».

У засіданнівзяли участь керівники структурних підрозділів районних державних адміністрацій, представники районних установ та організацій, громадських організацій.

Члени Координаційної ради акцентували увагу на актуальності питання національно – патріотичного виховання підростаючого покоління, напрацювали завдання на 2018 рік та прийняли відповідне рішення.