02.02.2018 | 15:35

02 лютого, під керівництвом заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Черняка відбулася селекторна нарада, на якій обговорювалося питання про надання медичної допомоги учасникам АТО.
«В області проводиться системна робота щодо медичного та соціального забезпечення учасників АТО, їх соціальної адаптації та психологічної реабілітації. З 2015 року заклади охорони здоров’я співпрацюють з районними та міськими військкоматами щодо обміну інформацією. Створено та постійно оновлюється реєстр членів сімей загиблих учасників АТО, - зазначив Михайло Черняк. - Це великий обсяг роботи, яку ми маємо виконувати щодня, якісно, розуміючи - наскільки це важливо. Маємо хороші напрацювання у 2017 році, будемо продовжувати працювати в такому ж ритмі».
Так, за інформацією, озвученою у ході наради в.о. начальника Управління охорони здоров’я ХОДА Галиною Сіроштан, на 1 січня 2018 року на Харківщині зареєстрований 11291 учасник АТО, з них 6552 - в області та 4739 - у місті Харків.
В Кегичівському районі на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації  налічується 134 демобілізованих учасників АТО з них 2 інваліди війни, та 2 сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції.  Всі вони знаходяться під диспансерним наглядом  у лікувально-профілактичних закладах Кегичівського району, а також 125 членів їх сімей.
Завершуючи селекторну нараду голова  районної державної адміністрації Гончаров Роман наголосив на тому, що потрібно посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо профілактичного медичного огляду, санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації серед демобілізованих учасників АТО в районі.