05.02.2018 | 14:07

05 лютого 2018 року голова районної державної адміністрації Р.А. Гончаров провів апаратну нараду, на якій були розглянуті питання: стан виконання протиепідемічних заходів щодо запобігання захворювання населення району на ГРВІ та грип, вжиття заходів щодо попередження кору та дифтерії у районі; робота сектору державної реєстрації районної державної   адміністрації  за 2017 рік; виконавська дисципліна в районній державній адміністрації.

В ході наради очільник району дав доручення тримати на постійному контролі заходи щодо запобігання захворювання населення району на ГРВІ, грип та недопущення спалаху кору та дифтерії у районі; проводити роз’яснювальну роботу щодо доведення інформації про щеплення серед населення району.