08.02.2018 | 16:16

Сьогодні голова районної державної адміністрації Роман Гончаров провів робочу нараду з питання виплати заробітної плати в комунальному підприємстві «Кегичівка – Сервіс плюс».

Керівник КП «Кегичівка – Сервіс плюс» А.П.Поплавко зазначив, що на сьогодні існує заборгованість у виплаті по заробітній платі за грудень 2017 року.

З метою усунення даної проблеми учасники наради обговорили шляхи вирішення даного питання, а також голова районної державної адміністрації Р.А.Гончаров підняв гостре питання стосовно проведення економічного обґрунтування тарифів на водопостачання з боку комунального підприємства.

Наостанок, учасники наради порадили керівнику КП «Кегичівка – Сервіс плюс» вжити всі відповідні заходи, направлені на оптимізацію роботи комунального підприємства.