09.02.2018 | 15:00

В кабінеті голови районної державної адміністрації Р.А.Гончарова проведено  робочу нараду з питання ремонту доріг у 2018 році, в якій взяли участь представники Служби автомобільних доріг у Харківській області, що займається обслуговуванням місцевих доріг, та представники філії "Сахновщинський райавтодор" ДП "Харківський облавтодор" ВАТ ДАК " Автомобільні дороги України".
Під час наради була обговорена низка питань стосовно проведення поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення Т21-20 Зачепилівка-Кегичівка-Старовірівка. Обговорено ділянки даної дороги, які знаходяться на території Кегичівського району та потребують першочергових робіт.
Крім того, учасниками наради було обговорено питання поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також ямкового ремонту в процесі експлуатації доріг.
Керівник району зазначив, що за даними заступника голови Харківської обласної державної адміністрації, Євгенія Шахненка, Харківщина отримала з Державного дорожнього фонду субвенцію на утримання, експлуатацію та ремонт доріг місцевого значення в розмірі 656 млн грн. Ці кошти будуть пропорційно розподілені між районами - відповідно до протяжності доріг. У першу чергу ремонтувати будуть найбільш зруйновані ділянки покриття і дороги, якими проходять шкільні маршрути. Також Роман Анатолійович наголосив на тому, що роботи потрібно розпочинати одразу, як тільки дозволять погодні умови.