12.02.2018 | 12:14

Відповідно до Плану комплектування курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 06 грудня 2017 року № 716, працівниками Навчально-консультативного пункту м. Лозова з 07 по 09 лютого 2018 року в приміщенні районної державної адміністрації проведено навчання зі слухачами у сфері цивільного захисту за категорією:

інструктори консультативних пунктів органів місцевого самоврядування.

До слухачів було доведено основні вимоги законодавства у сфері цивільного захисту, порядок організації та дії консультаційних пунктів для організації навчання непрацюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях.