13.02.2018 | 08:44

12 лютого 2018 року голова районної державної адміністрації Р.А. Гончаров провів апаратну нараду, на якій були розглянуті питання: стан тваринництва у сільськогосподарських підприємствах району в 2017 році; результати проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін; ознайомлення з новими нормативно-правовими актами, що були    прийняті у січні  2018  року.

В ході наради очільник району дав доручення тримати на постійному контролі питання щодо стану тваринництва в господарствах району з метою недопущення погіршення ситуації; стану дорожнього покриття в зимовий період в районі та здійснення заходів  щодо підготовки та проведення на належному рівні святкового ярмарку з нагоди Масляної.