01.03.2018 | 10:06

28 лютого в актовому залі Кегичівського ПТУ-60 за підтримки    голови Кегичівської районної державної адміністрації Романа Гончарова відбувся вже VІІ районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря».

Цього року на участь у фестивалі було подано 30 заявок, але у зв’язку з несприятливими погодними умовами та за станом здоров’я дехто з учасників,  на превеликий жаль, не зміг прибути на захід, тому кількість фактичних заявок становила 24, а власне учасників – 30.

Декламування віршів Тараса Шевченка, інших поетів та власних авторських творів відповідної тематики, виконання пісень, інсценування шевченківських поезій – і кожен з виступів мав якусь свою родзинку, зацікавлював і привертав увагу чимось неповторним. Цього року у номінації «Автор» взяли участь 4 учасники зі своїми власними композиціями.

З кожним роком районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря» проходить із все вищим рівнем професіоналізму, опираючись на досвід та напрацювання попередніх років!

По завершенню фестивалю начальник відділу культури і туризму Олена Терех щиро подякувала кожному за його вклад у це чудове та яскраве дійство, присвячене Тарасу Григоровичу Шевченку. Цього року вперше кожному учаснику було присвоєно одну з тринадцяти номінацій і традиційно вручено дипломи за участь у VII районному фестивалі читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря».