01.03.2018 | 11:22

28 лютого голова ХОДА відвідала Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Вона привітала з отриманням дипломів магістрів 458 випускників вишу.

Звертаючись до майбутніх державних управлінців, керівник області передала їм вітання від Президента України Петра Порошенка та наголосила на важливості здобуття державними службовцями як теоретичних знань, так і практичного підґрунтя.

«Шановні магістри, все - у ваших руках, - сказала Юлія Світлична. - Ми можемо мати гарну державу, ми можемо впевнено дивитися в майбутнє, тому що кожного дня робитимемо все задля того, щоб наша держава жила якісніше, спокійніше та розвивалася».

Голова ХОДА відзначила, що великою мірою саме завдяки завзятості, професіоналізму, патріотичності, принциповості та наполегливості державних службовців і діячів, які відстоюють кожного дня державну справу, Харківська область сьогодні задає тон усім регіонам України.

«Нам довелося відстоювати регіон у найбільш тяжкі часи. Тоді ми всі разом - уся область, усі 3 мільйони жителів, кожен - на своєму місці - робили свою справу. Нас лякали, що Харків буде затягнутий у війну, але ми зараз живемо в спокої. Нам казали, що економіка Харківської області буде нікому не потрібна, але наша промисловість зростає вже другий рік поспіль. Жоден іноземний інвестор не вийшов з Харківської області, навпаки - ми залучаємо інвестиції. Нас лякали, що іноземні партнери відвернуться від нас, але ми проводимо тут заходи європейського рівня, до нас приїздять перші лідери європейських держав», - наголосила Юлія Світлична.

Вона відзначила, що якісні кадри потрібні державному управлінню в усі часи. «Те, що ви здобули в цих стінах, буде безцінним, коли ви виконуватимете управлінські функції», - сказала вона.

28 лютого дипломи ХарРІ НАДУ отримали 458 магістрів, що здобували освіту на двох факультетах - публічного управління та адміністрування й соціально-економічного управління. Серед випускників - керівники органів державного управління та місцевого самоврядування, військові й учасники АТО, депутати місцевих рад, працівники освіти, культури, охорони здоров’я, підприємці з 10 регіонів України.