02.03.2018 | 17:11

За дорученням заступника голови обласної державної адміністрації Шахненка Є.Д. 02 березня 2018р. голова  районної державної адміністрації Гончаров Р.А.  скликав термінову оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів щодо оперативного реагування на всі загрози і ускладнення, які можуть бути викликані погіршенням погодних умов та для вжиття невідкладних заходів відповідними службами району з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення й об’єктів економіки та сільського господарства, забезпечення готовності спеціалізованих служб та необхідної техніки до роботи в складних  погодних умовах.

Нагадаємо, перший удар негоди три дні тому район витримав, наслідки ліквідовано. Але вже цієї ночі (близько опівночі), за прогнозами синоптиків, в районі розпочнеться ще один снігопад - не менш рясний, ніж попередній з поривами вітру до 20 м/с.