03.03.2018 | 12:53

Голова районної державної адміністрації Р.Гончаров відвідав Кегичівський районний сектор Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, де зустрівся з трудовим колективом.

Учасники зустрічі заслухали звіт керівника районного сектору ГУДСНС з НС підполковника Служби цивільного захисту В.І.Бережняка про проведену роботу за 2017 рік, обговорили також проблемні питання цієї установи  та заплановані заходи на 2018рік.
В ході діалогу очільник району дав роз’яснення на ряд питань, які виникали під час діалогу з трудовим колективом.
Кращим працівникамза підсумками минулого року Р.Гончаровразом з головою районної ради Л.Стефанюк вручили спільні Подяки за високопрофесійні та рішучі дії, виявлені під час надання допомоги населенню, а саме: Гриженко Р.В., Бендебері С.О. та Пугачу П.В.

Роман Анатолійовичоглянув матеріальні цінності придбані за рахунок коштів районного бюджету згідно районної «Програми створення матеріальних резервів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків в Кегичівському районі на 2015-2019 роки», яка передбачає фінансування в сумі понад 250 тис.грн.
На завершення голова РДА висловив подяку всьому трудовому колективу районного відділу Служби надзвичайних ситуацій та запевнив в продовженні роботи направленої на покращення матеріально-технічної бази нашого підрозділу.