05.03.2018 | 15:42

05 березня 2018 року голова районної державної адміністрації Р.А. Гончаров провів апаратну нараду, на якій були розглянуті питання: хід виконання заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в районі у 2017-2018 роках; організація медичного обслуговування та реабілітація демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей; ознайомлення з новими нормативно-правовими актами, що були    прийняті у лютому  2018  року.

В ході наради очільник району дав доручення тримати на контролі: питання щодо виконання поставлених завдань у заходах щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в районі; утримання стану доріг місцевого, комунального та державного значення у зв’язку з погіршенням погодних умов; дотримання температурного режиму в медичних закладах району.