06.03.2018 | 11.35

28 лютого на базі  Кегичівського ДНЗ №1 відбувся районний  семінар завідувачів закладів дошкільної освіти та районне методоб'єднання вихователів дошкільних груп ЗДО на тему: "Про організацію освітнього процесу закладів дошкільної освіти на принципах партнерства і довіри".

Порядок денний:

1. Про створення умов для забезпечення розвитку дошкільників на основі компетентісного підходу, принципів гуманізації та демократизації педагогічного процесу.

2. Про запровадження гурткової роботи, як одного із засобів забезпечення виконання варіативної складової Державного стандарту дошкільної освіти та розвитку творчого потенціалу дошкільників.

3. Про залучення дитини як суб’єкта діяльності у навчальний процес: опора та його пізнавальні потреби, пошукову активність, самостійність, позитивне сприйняття ситуації.