07.03.2018 | 08:33

Соціальний захист сімей з дітьми на сьогоднішній день є одним із важливих напрямків державної політики.

06 березня 2018р. комісією у складі: фахівець із соціальної роботи І категорії Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації, т. в. о. Кегичівського селищного голови було обстежено 6 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та проживають на території Кегичівської селищної ради.

Цього ж дня директором Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації та Андріївським сільським головою обстежено сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, на території Андріївської сільської ради.

Працівниками було проведено профілактичні бесіди щодо ведення здорового способу життя, створення належних умов виховання та утримання дітей.